Novinka

Novinka

Kajak THAYA je zlatý – českou novinku ocenili světoví experti

Králem mezi nafukovacími čluny je nový kajak THAYA od společnosti GUMOTEX. Z největšího evropského vodáckého veletrhu, který se tradičně koná v německém Norimberku, připlouvá do České republiky se zlatou medailí na palubě. V soutěži Paddlesport Product of the Year Awards obsadila tato novinka první místo. Porotu zaujala novou technologií, která zajišťuje dokonalou stabilitu, zlepšuje její jízdní vlastnosti a zároveň je šetrná k přírodě.

Gumotex
26.10.2018
Novinka

KAUČUK – přírodní poklad z džungle

Pokud jste zavítali na naše webové stránky, tak budete zřejmě minimálně fanouškem pádlovacích sportů a nafukovací lodě pro vás budou známým produktem. Málokdo už ale ví, že společnost GUMOTEX vyrábí své čluny z materiálů, které si sama vyrobí a které nejsou vyrobeny na bázi PVC, ale z přírodního či syntetického kaučuku.

Gumotex
05.09.2018
Novinka

La Manche jedním dechem

Bude Mariya Krestyanska historicky první Ukrajinka, která přeplave kanál La Manche? GUMOTEX chce být u toho a její snahu podporuje poskytnutím vybavení pro její trénink. Přeplavba English Channel patří k nejnáročnějším přeplavbám na světě. Proč?

Barbora Robková
24.07.2017