Proč zvolit značku GUMOTEX Boats & Outdoor

V tomto oboru máme jedinečné know-how a technologie.

Naše nafukovací čluny GUMOTEX zná téměř každý, jsou totiž v České Republice vyráběny již téměř 70 let a za tu dobu si vybudovaly pověst velmi kvalitních lodí s dlouhou životností, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí.

  1. Čluny nejsou vyráběny z PVC. Základním stavebním kamenem je přírodní materiál kaučuk.
  2. Čluny jsou vyráběny ručně a každá loď je pečlivě kontrolována – testování kvality je 100%. Systém jakosti firmy GUMOTEX, a.s. je v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009!
  3. Sami si vyrábíme materiály, z nichž jsou lodě vyráběny. Máme tedy kontrolu nad celým procesem výroby lodí. Dbáme na vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost materiálů!
  4. Zaručujeme vám kvalitu našich lodí a nabízíme záruční i pozáruční servis.
  5. Poradíme Vám i s výběrem lodi tak, aby co nejlépe odpovídala Vašim požadavkům.

NEBOJTE SE POŘÁDNĚ ROZMÁCHNOUT, MÍSTA JE DOST. NAŠE ČLUNY NAVRHUJEME TAK, ABY V NICH MĚL KAŽDÝ POHODLÍ A DOSTATEK MÍSTA KOLEM SEBE. KROMĚ TOHO, ŽE VÁS NIKDO NEBUDE KOPAT DO ZAD, ZÍSKÁTE I POTŘEBNÝ MANIPULAČNÍ PROSTOR PRO PÁDLOVÁNÍ.

ZTROSKOTÁNÍ VYLOUČENO. ČLUNY JSOU VYROBENÉ Z VYSOCE ODOLNÉHO MATERIÁLU. KAŽDÝ Z NICH OBSAHUJE MINIMÁLNĚ 3 VZDUCHOVÉ KOMORY. POKUD DOJDE K NEHODĚ, PŘI NÍŽ SE JEDNA ZE VZDUCHOVÝCH KOMOR VYPUSTÍ, ZBÝVAJÍCÍ DVĚ VÁS UDRŽÍ V BEZPEČÍ NAD HLADINOU.

SBALENÝ ČLUN LEHCE PŘENESETE, VEJDE SE DO KUFRU AUTA I POD POSTEL. VĚTŠINU ČLUNŮ DODÁVÁME VE VODĚODOLNÉM BATOHU, KTERÝ STAČÍ JEN VZÍT NA ZÁDA A VYRAZIT ZA DOBRODRUŽSTVÍM. VE SROVNÁNÍ S PVC SE DAJÍ GUMOTEXTILNÍ ČLUNY SBALIT DO MENŠÍCH ROZMĚRŮ, COŽ OCENÍTE PŘI JEJICH SKLADOVÁNÍ.

ČLUNY VYRÁBÍME Z KAUČUKU – JE EKOLOGICKÝ A SNADNO SE OPRAVUJE. JEDEN ZE ZÁKLADNÍCH VÝROBNÍCH MATERIÁLŮ ČLUNU SE NACHÁZÍ MEZI KŮROU A DŘEVEM KAUČUKOVNÍKU BRAZILSKÉHO. ČLUNY JSOU DÍKY SKVĚLÝM VLASTNOSTEM PŘÍRODNÍCH A SYNTETICKÝCH KAUČUKOVÝCH SMĚSÍ, JEŽ SAMI VYVÍJÍME, VELMI ODOLNÉ. V PŘÍPADĚ PROTRŽENÍ JE ZVLÁDNETE S NAŠÍ LEPICÍ SADOU, KTEROU DODÁVÁME KE VŠEM ČLUNŮM, SNADNO OPRAVIT.

VÍME, CO DĚLÁME, MÁME ZA SEBOU TÉMĚŘ 70 LET PRAXE. DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI, KTERÉ JSME ZA TU DOBU POSBÍRALI, NÁM POMÁHAJÍ VYRÁBĚT KOMFORTNÍ, STABILNÍ A SNADNO SBALITELNÉ ČLUNY. VLASTNÍ VÝVOJ NÁM DOVOLUJE EXPERIMENTOVAT S MATERIÁLY A HLEDAT NOVÉ CESTY, JAK UŽITNÉ VLASTNOSTI ČLUNŮ DÁL POSOUVAT.

KRYJEME VÁM ZÁDA. PO CELOU DOBU VÁS BUDEME JISTIT ZÁRUČNÍM A POZÁRUČNÍM SERVISEM. ZAJISTÍME NÁHRADNÍ DÍLY I NA MODELY, KTERÉ UŽ NEJSOU V NABÍDCE. ČLUNY PERFEKTNĚ ZNÁME DO POSLEDNÍ NITKY – JEJICH VÝROBU ZAJIŠŤUJEME UŽ OD VÝVOJE MATERIÁLU. VŠE PROBÍHÁ POD JEDNOU STŘECHOU A S VELKÝM PODÍLEM RUČNÍ VÝROBY.