Recenze

Recenze

Můj parťák HALIBUT

Nafukovací rybářský kajak HALIBUT nabízí nový typ dobrodružství z lovu. Je možné si vychutnat rybolov i na vzdálenějších místech, kam je obtížnější se dostat. Německá rybářka Babs Kijewski jej dlouhodobě testuje, jak je spokojená?

Babs Kijewski, Babora Robková
22.11.2017
Recenze

Na Seawavu do Portugalska

O této výpravě jsem snil už dlouho. Přidali se ke mně dva kamarádi – nadšenci do přírody a sportu stejně jako já a loni v červnu jsme vyrazili na cestu za dobrodružstvím. Splouvali jsme 300 km dlouhou trasu z Ponferrada (Galicie, Španělsko) až do Caminhy (Portugalsko) a celou dobu se kochali nádhernými výhledy.

Gumotex
12.01.2017
Recenze

Mořský kajak Seawave od Gumotexu dostal do výbavy kormidlo – jak funguje?

Jednou z velkých letošních novinek českého výrobce nafukovacích lodí – firmy Gumotex, je upgrade mořského kajaku Seawave o kormidlo. U pevných kajaků je ovládání pomocí kormidla běžné, u nafukovacích už tolik ne, i když rozhodně nebudeme tvrdit, že by bylo kormidlo u nafukovací lodi světovou raritou.

Gumotex
19.09.2016
Recenze

Recenze nafukovacího člunu Gumotex Ontario 450 S

Nafukovací člun Ontario 450 S je nástupcem předchozího modelu označeného jednoduše Ontario. Jaké změny si inovovaný člun nese a jak fungují? To vše prověřil náš tester nafukovacích člunů Šťovík.

Gumotex
01.08.2016
Recenze

Rybářský kajak HALIBUT

Během své pětačtyřicetileté rybářské praxe už jsem se plavil a chytal na kdečem. Seděl jsem v bezpočtu lodí i lodiček, v pramičkách, na pontonech, hausbótech i v pořádně nadupaných závodních lodích. V poslední době jsem na každém kroku narážel na nafukovací kajak a shodou okolností jsem brzy dostal příležitost si toto plavidlo vyzkoušet.

Milan Tychler
03.06.2016