Blog

Cestovanie

U moře po karanténě

Včerejší kajakářský výlet pro nás byl opravdu výjimečný; nejen že to byla první vyjížďka roku 2020, ale zároveň znamenala krůček k tomu, abychom se vrátili k „normálnímu“ životu.

Gumotex
22.06.2020
Cestovanie

My a naše prázdniny na kajaku Gumotex

Volám sa David de Feo a som 38-ročný počítačový inžinier z Janova (Ligúria – Taliansko) s vášňou pre jaskyniarstvo, lezenie a fotografovanie. V septembri 2004 som vyrazil na lezecké prázdniny na Kalymnos, malý grécky ostrov. Tu som prvýkrát skúsil jazdu na kajaku a bol som ohromený.

Gumotex
10.02.2020
Novinka

Kajak THAYA je zlatý – českou novinku ocenili světoví experti

Králem mezi nafukovacími čluny je nový kajak THAYA od společnosti GUMOTEX. Z největšího evropského vodáckého veletrhu, který se tradičně koná v německém Norimberku, připlouvá do České republiky se zlatou medailí na palubě. V soutěži Paddlesport Product of the Year Awards obsadila tato novinka první místo. Porotu zaujala novou technologií, která zajišťuje dokonalou stabilitu, zlepšuje její jízdní vlastnosti a zároveň je šetrná k přírodě.

Gumotex
26.10.2018
Cestovanie

5 důvodů, proč do Chorvatska jedině na člunu

„Vaše moře, naše ženy,“ říkávají Chorvati. Každoroční příval miliónu českých turistů pro ně představuje nejen slušné obraty, ale taky téměř nepřetržitou promenádu v plavkách. Našich krásných žen – jak jinak. Někteří z nás si prázdniny bez dovolené na Balkáně nedovedou vůbec představit. Notoricky známá místa mohou letos získat nový rozměr.

Barbora Robková
07.06.2018