Taťána Vilhelmová: Kempová kultura mě nepohltila, radši spím pod širákem

Ve středu 16. dubna jsme zavítali do pražské Lucerny na předpremiéru dlouho očekávané rodinné komedie Špunti na vodě. S několika hlavními představiteli se nám podařilo udělat rozhovor. Co nám o svém letním dobrodružství na člunech GUMOTEX prozradili?

 Lucerna

V podvečer 16. dubna jsme se vydali do pražské Lucerny

Taťána Vilhelmová miluje ticho

Taťána Vilhelmová vodu poprvé sjížděla loni v létě se svými syny se školou. „Sjezd mě bavil strašně moc, ale kempová kultura mě úplně nepohltila. Miluju spaní pod širákem. Říkala jsem si, že kdybych vynechala kempy a dávala jen ty sjezdy řek, a pak spala někde v tichu, tak bych byla úplně nadšená,“ popisuje své dojmy.

Při natáčení rodinné komedie Špunti na vodě si Vilhelmová samotnou vodu moc neužila. S Annou Polívkovou a Janou Kvantikovou nebrázdily peřeje na člunu, nýbrž cyklostezky na kole.

Taťána Vilhelmová

Taťána Vilhelmová by nejradši spala někde v tichu

Gumotex tým se Špunty

V obležení Špuntů (zleva: vedoucí marketingu GUMOTEX Lucie Kadlecová, Jiří Langmajer, referent marketingu GUMOTEX Magda Zhánělová a Taťána Vilhelmová)

Nejčastěji se udělal Langmajer

 „Voda je super, ale když se člověk desetkrát potopí, musí převlíknout a zase znova, tak už to taková sranda není. To se nás ale netýkalo. My jsme vždycky jen projely kolem našich potápějících se manželů a z břehu se jim smály. Užívaly jsme si krásné léto,“ pochvaluje si Anna Polívková. Zkušenost Jiřího Langmajera se v mnohém liší: „Kolikrát jsme se cvakli? Ani nebyl důvod to počítat, protože to byla víc zábava než práce, nevím. Mockrát,“ uzavírá. Každý si to užil po svém.

 Jiří Langmajer

Jiří Langmajer se cvakl nespočetněkrát

Mámy děti zvládaly líp než tátové

Nechaly je totiž tátům na krku: „ My jsme se jich zbavily, tak jsme byly v pohodě“, směje se Vilhelmová. Jiří Langmajer se přiznal, že s dětmi to bylo někdy trochu o nervy: „V mých padesáti jsem z toho byl občas divokej. Ale jinak, jak vidíte, jsou ty děti skvělé! “ Otec Hynek Čermák dodává, že měli co dělat, aby hereckým výkonům dětí stačili.

 Nelly Řehořová

Jedna z filmových dcer Jiřího Langmajera, nadějná herečka a zpěvačka Nelly Řehořová, na předpremiéře zazpívala

Zdroj: oficiální rozhovor na předpremiéře

Text: Barbora Robková 

Galerie obrázků

  • p1060358.jpg
  • p1060387.jpg
  • p1060462.jpg
  • p1060477.jpg

Opravy lodí

Stáhněte si

Přihlášení