Tip

Tip

6 zajímavostí z GUMOTEXU, o kterých jste nevěděli

Věděli jste, že jsme zapsáni v Guinessově knize rekordů? Nebo že Češi jako první na světě přepluli Atlantik na ultralehkém katamaránu s plováky z produkce GUMOTEX? Čtěte a dozvíte se.

Barbora Robková
17.02.2017
Tip

7 důvodů proč, Češi propadli kouzlu vodáctví

V půjčovnách lodí a dalších vodáckých nezbytností mají jasno. První odvážlivci strčí nos mezi dveře už v dubnu. Ten pravý nátřesk však přijde až s letními prázdninami. Pro svůj člun, pádlo a loďák si k nim navíc rok od roku chodí stále více plavbychtivých výletníků. Tady je 7 důvodů, proč Češi propadli kouzlu vodáctví.

Jan Pacas
14.07.2017
Tip

6 fakt a mýtů o vodáctví

Když se chceš s holkou rozejít, vezmi ji na vodu. Vodáctví je fenomén a o fenoménech se obyčejně šíří nejrůznější fámy. Jak je to se čtyřmetrovými sumci, nemilosrdným křtěním nováčků nebo vykonáváním potřeby na vodě?

Barbora Robková
14.07.2017
Tip

5 důvodů, proč v létě vyrazit s rodinou na vodu

Řídíme se heslem: Ohýbej proutek, dokud je mladý. Nezaspi čas, kdy s tebou děti chtějí jezdit na dovolenou a zažij s nimi (ne)opakovatelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Na vodě – jak jinak.

Barbora Robková
18.05.2017
Tip

Jako na vodáckém táboře s Nelly

Šestnáctiletá herečka a zpěvačka Nelly Řehořová zazářila i v rodinné komedii Špunti na vodě. Natáčení, během nějž se o ni starali filmoví tátové Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák, přirovnává k vodáckému táboru. Čluny GUMOTEX si ve filmu zahrály jednu z hlavních rolí.

Barbora Robková
30.03.2017